OL4000 Bottle Warmer 3in1 single KIDO

OL4000

News

Ohřívačka lahví 3v1 single Concept OL4000 KIDO dokáže ohřívat, rozmrazovat i sterilizovat. Je vybavena nádobou s víčkem o objemu 180 ml. Pojme i většinu běžných kojeneckých lahviček. Nabízí 3 stupně ohřevu a funkci udržování teploty.

Producer
Péče o dítě
Code: ol4000
Contact us
 

  Product details

  Ohřívač lahví 3v1 single Concept OL4000 KIDO

  Ohřev, rozmrazování, sterilizátor

  Více stupňů ohřevu

  Udržování teploty

  Rychlé a rovnoměrné ohřívání kojenecké stravy na bezpečnou teplotu

  Ohřívač lahví OL4000 KIDO usnadní život s vaším miminkem. Rychle a bezpečně ohřeje pomocí vodní lázně tekutou i kašovitou kojeneckou stravu na ideální teplotu. Je vhodný také na ohřev odsátého mateřského mléka, takže ho využijí i kojící maminky. Na rozdíl od mikrovlnné trouby zahřívá ohřívač lahví OL4000 KIDO rovnoměrně a šetrně s ohledem na zachování důležitých vitamínů a živin. V ohřátém pokrmu nevznikají horká místa, takže se vaše miminko během krmení nespálí. Kompaktní velikost umožňuje ohřívač používat i kdekoliv na cestách, kde byste měli problém s ohřevem mléka pro vaše miminko.

  Pojme většinu standardních kojeneckých lahviček

  Ohřívač lahví OL4000 můžete využít jak na ohřev kojeneckého mléka, tak i dětských příkrmů, čímž ušetříte plno času. Kromě nádoby o objemu 180 ml, která je součástí balení, pojme ohřívač také většinu běžných kojeneckých lahviček.

  Udrží ideální teplotu k okamžité konzumaci

  Ohřívač lahví OL4000 KIDO umožňuje regulaci teploty podle typu ohřívaného pokrmu od 40 do 100 °C. Po dosažení nastavené hodnoty se automaticky přepne do režimu udržení teploty, ve kterém uchovává pokrm teplý a připravený ke konzumaci. Tuto funkci ocení zejména maminky, které své miminko krmí i během noci. Lahvičku s kojeneckou vodou stačí vložit do ohřívače a nastavit optimální teplotu, která bude v průběhu noci udržována. Pokud se miminko v noci probudí, stačí lahvičku vyndat, přimíchat prášek s umělým mlékem a můžete začít krmit.

  Funkce sterilizace chrání vaše miminko před škodlivými mikroby

  Kromě ohřívání a udržování teploty nabízí model OL4000 také funkci sterilizace, která vám ušetří plno času i peněz. Nemusíte se zdržovat zdlouhavým vyvařováním ani kupovat sterilizátor lahví, dudlíků a ostatního příslušenství. Stačí zvolit program pro sterilizaci a ohřívač se o vše postará. Díky této funkci máte jistotu, že vaše pomůcky na krmení i dudlíky budou hygienicky čisté a připravené k dalšímu použití.

  Šetrné a bezpečné rozmrazování kojenecké výživy

  Ohřívač lahví OL4000 KIDO umožňuje také šetrné rozmrazování kojenecké výživy. Jedná se o bezpečnější a šetrnější metodu oproti mikrovlnné troubě a zároveň rychlejší oproti rozmrazování vodou. Stačí zvolit funkci pro ohřev a dětská strava bude připravena ke konzumaci během několika minut.

  Technické parametry:

  • Multifunkční ohřívač a sterilizátor v jednom
  • Šetrné a rovnoměrné ohřívání kojenecké stravy ve vodní lázni
  • Více stupňů ohřevu (40 °C, 70 °C a 100 °C)
  • Rychlé nahřátí: 40 °C, 70 °C, 100 °C
  • Funkce udržování teploty
  • Rychlá sterilizace lahví/dudlíků
  • Rozmrazování
  • Snadné ovládání pomocí ovládacího kolečka
  • Průměr: 78 mm
  • Rozměry (š x v x h): 13,5 x 15 x 14,5 cm
  • Napájení: ze sítě
  • Příkon 220 W
  • Součástí balení je 1 nádoba pro uchování a ohřev jídla (180 ml)

  Product manager:

  Zuzana INFO Němcová,  info@my-concept.cz

  Send info

  Enquiry to product

  Your e-mail
  Enquiry

  Parameters

  Displej NE
  Funkce odmrazování ANO
  Funkce udržování teploty YES
  Napájení elektircká síť
  Odklápěcí víko pro vyšší lahve NE
  Počet lahví 1
  Počet nádob na mléko 1
  Příkon (W) 220
  Rychlá sterilizace ANO
  Rychlé nahřátí ANO
  Více stupňů ohřevu ANO