ZK5000 Smart sonic toothbrush with USB charging travel case PERFECT SMILE, white

Sonický zubní kartáček Concept ZK5000 dosahuje 40 000 kmitů/min. a je vybaven chytrým cestovním pouzdrem s nabíjením. Na jedno nabití vydrží až 1 měsíc běžného používání. Nabízí 5 režimů, 2 vyměnitelné hlavice a možnost propojení s mobilní aplikací.

Producer
Teeth care
Code: zk5000
Contact us
 

  Product details

  Sonický zubní kartáček s aplikací a nabíjecím cestovním pouzdrem Concept ZK5000 Perfect Smile

  Mobilní aplikace

  Nabíjecí cestovní pouzdro

  40 000 kmitů/min.

  Šetrná péče o vaše zuby a dásně v moderním desingu

  Sonický zubní kartáček ZK5000 vyniká moderním designem a kompaktním tvarem, díky kterému se s ním dobře pracuje. Přináší maximálně šetrnou a vysoce efektivní péči o zuby a dásně. Model ZK5000 je uzpůsoben pro dospělý chrup a nabízí několikanásobně vyšší účinnost než při manuálním čištění. Sonické čištění zubů je vhodné prakticky pro každého, včetně osob s rovnátky, korunkami, fazetami a zubními náhradami. Je účinnější v čištění mezizubních prostor a mohou ho používat i osoby s citlivými zuby a dásněmi. Pravidelným používáním předchází tvorbě parodontózy a snižuje zarudnutí a krvácení z dásní.

  Chytré cestovní pouzdro s USB nabíjením

  Díky chytře vymyšlenému cestovnímu pouzdru budete mít svůj kartáček vždy hygienicky uložený a neustále při ruce. Velkou předností tohoto pouzdra je, že ho můžete využít také jako nabíječku a kartáček si v něm dobít kdykoliv a kdekoliv.

  40 000 kmitů za minutu zajistí dokonalý výsledek

  Sonický kartáček ZK5000 pracuje na principu jemných ultrazvukových vibrací. Hlavice kartáčku vibruje rychlostí 40 000 kmitů za minutu, což je optimální rychlost pro perfektní odstranění zubního plaku. Rozpohybované štětiny kartáčku napění zubní pastu na bublinky, které vhání do mezizubních prostor a podél linie dásní. Díky tomu dosáhnete perfektního výsledku i v těžko přístupných místech. Skvěle si poradí i se skvrnami na zubní sklovině a tím vám pomůže k získání bělejšího úsměvu.

  5 režimů čištění pro kompletní péči o zuby a dásně

  Kartáček je vybaven 5 režimy čištění: CLEAN pro každodenní čištění a efektivní odstranění zubního plaku; WHITE pro odstranění skvrn ze zubní skloviny a zubního kamene; POLISH pro leštění a rozjasnění skloviny; SOFT pro jemné čištění zubů a dásní a SENSITIVE pro extra šetrné čištění citlivých zubů a dásní.

  Zlepšete své návyky pomocí mobilní aplikace

  Chcete mít kontrolu nad správným čištěním zubů? S tím vám pomůže mobilní aplikace Teethcare. Je v češtině a pomocí Bluetooth ji jednoduše propojíte se svým kartáčkem. Podle vašich návyků a stavu zubů vám doporučí vhodný režim čištění, který se automaticky aktivuje po spuštění kartáčku. Na 3D mapě úst můžete kontrolovat správnou techniku a efektivitu čištění. Budete přesně vědět, jakou oblast čistíte správně a které je potřeba věnovat více pozornosti. Díky aplikaci získáte podrobné informace o průběhu čištění. Pravidelným používáním si vylepšíte správné návyky čištění zubů. Aplikace vás zároveň včas upozorní na nutnost výměny hlavice, aby vaše čištění bylo neustále vysoce efektivní.

  Inteligentní časovač, který pohlídá optimální dobu čištění

  Kartáček na zuby ZK5000 je vybaven inteligentním časovačem, který vám pohlídá délku čištění. Je nastaven na 2 minuty, které pro čištění zubů doporučují zubní lékaři. Časovač je rozdělen na 4 intervaly po 30 sekundách, abyste měli přesnou kontrolu nad délkou čištění v jednotlivých částech úst. Časovač si můžete v aplikaci upravit podle potřeby v rozmezí od 1,5 do 3 minut. Pokud čistíte zuby pomocí aplikace, délka čištění se automaticky uzpůsobí vašemu výkonu.

  Vyměnitelné hlavice pro normální i citlivé zuby a dásně

  Součástí základního balení jsou dvě výměnné hlavice - Daily Clean a Soft Clean. Obě hlavice jsou osazeny vysoce kvalitními štětinami značky Dupont, které poskytují lepší účinek čištění a neobsahují žádné kovy. Jsou navrženy pro každodenní ústní hygienu a liší se pouze v měkkosti vláken. Hlavice Soft Clean je osazena měkčími vlákny, a proto je ideální na šetrné čištění citlivých zubů a dásní. Díky systému nasazení Click-in hlavice vyměníte snadno a rychle jemným zacvaknutím.

  Jak poznáte, kdy je potřeba hlavici kartáčku vyměnit? Až vyblednou modrá vlákna

  Štětiny kartáčku se v průběhu času opotřebovávají a ztrácejí svou pružnost a účinnost. Aby bylo vaše čištění co nejúčinnější, je třeba hlavici kartáčku pravidelně měnit. Doporučený interval výměny je přibližně po 3 měsících pravidelného používání. Důležitější je však vizuální kontrola. Pokud se začnou štětiny kartáčku třepit nebo dojde k vyblednutí modrých proužků, je čas sáhnout po nové hlavici. Na nutnost výměny vás upozorní také mobilní aplikace, která monitoruje opotřebení na základě četnosti a způsobu používání.

  Až 1 měsíc provozu na jedno nabití

  Kartáček ZK5000 vám vydrží až 1 měsíc na jedno nabití při používání 2x denně po 2 minutách. Je vybaven energeticky úspornou Li-Ion baterií, která se dobíjí pomocí indukční nabíjecí základny nebo chytrého cestovního pouzdra.

  Kvalitní voděodolné zpracování

  Sonický kartáček ZK5000 nabízí stupeň ochrany IPX7, takže je zcela voděodolný. Můžete ho tedy pohodlně používat i během sprchování nebo ve vaně.

  Co všechno v balení naleznete?

  Kromě samotného chytrého zubního kartáčku v balení obdržíte kompletní výbavu k plnohodnotnému používání. Získáte dva druhy hlavic, takže můžete vyzkoušet, který typ vám bude lépe vyhovovat. Dále nechybí indukční nabíjecí základna a chytré cestovní nabíjecí pouzdro, USB kabel a adaptér.

  Technické parametry:

  • Mobilní aplikace pro efektivní čištění
  • Maximálně šetrná sonická technologie
  • Několikanásobně účinnější než manuální čištění
  • Frekvence až 40 000 kmitů/min.
  • 5 režimů (Clean, White, Polish, Soft, Sensitive)
  • Voděodolnost: IPX7
  • Inteligentní časovač
  • Monitoring hlavice (v aplikaci) + vyblednutí modrých štětin
  • Aplikace: TeethCare
  • Jazykové rozhraní: CZ, EN, PL, SK, HU, RO, RU, ES
  • Internetové připojení: WiFi, datové připojení
  • Kompatibilita: iOS9.0 nebo novější, Android 4.4 a novější
  • Verze firmwaru: Android 7.6, iOS 1.8
  • Připojení přes Bluetooth
  • 2 hlavice (Daily Clean, Soft Clean)
  • Systém nasazení hlavic Click in
  • Praktické cestovní pouzdro s USB nabíjením
  • Indukční nabíjecí základna
  • Doba nabíjení: 8 h
  • Výdrž na 1 nabití: 1 měsíc (použití 2x2 min./den)
  • Baterie: Li-Ion 800 mAh 3,7 V
  • Materiál: ABS, štětiny DuPont
  • Rozměry kartáčku: 27,8 x 27,8 x 248,6 cm
  • Rozměry pouzdra: 23,2 x 73 x 37 cm
  • Barva: bílá

  Příslušenství:

  • SMART zubní kartáček
  • 1x hlavice daily clean
  • 1x hlavice soft clean
  • Indukční nabíjecí základna
  • Nabíjecí cestovní pouzdro
  • USB kabel
  • Adaptér

  Product manager:

  Zuzana INFO Němcová,  info@my-concept.cz

  Send info

  Enquiry to product

  Your e-mail
  Enquiry

  Parameters

  Barva bílá
  Cestovní pouzdro ANO
  Click-in nasazení hlavic ANO
  Časovač (min) 1,5 - 3
  Délka kabelu (cm) 83
  Doba nabíjení (h) 8
  Hlavice kartáčku pro citlivé zuby a dásně 1 ks
  Hlavice kartáčku pro každodenní čištění 1 ks
  Hmotnost (kg) 0,11
  Indukční nabíječka ANO
  Materiál ABS, štětiny Dupont
  Mobilní aplikace ANO
  Paměťová funkce ANO
  Počet hlavic 2
  Počet kmitů za minutu 40000
  Počet režimů čištění 5
  Product sales 199
  Příkon (W) 2
  Rozměry produktu (cm) (v x š x h) 18,5 x 2,8 x 2,8
  Typ baterie Li-Ion
  Typy režimů Clean, White, Polish, Soft, Sensitive
  Voděodolnost IPX7

  You may purchase with favoured price with following products

  VR3400 Robotic vacuum cleaner with mop 2in1 REAL FORCE Laser 3D

  Robotický vysavač s mopem 2v1 Laser 3D Concept VR3400 s trojrozměrným rozpoznáním předmětů vyniká perfektní orientací v prostoru, výkonem 4000 Pa a automatickou detekcí koberců. Ovládnete ho pomocí mobilní aplikace Concept Home (v češtině) nebo přes hlasového asistenta. Precizně zmapuje i velké prostory a je vhodný i pro vícepatrové domácnosti.

   

  VR3400 Robotic vacuum cleaner with mop 2in1 REAL FORCE Laser 3D

  Zánovní produkt je minimálně či jen krátkodobě používaný. Výrobek je v pořádku, může jevit známky použití. Na zboží se vztahuje plná záruka 24 měsíců. Na tuto položku se nevztahují slevové akce a dárky. Robotický vysavač s mopem 2v1 Laser 3D Concept VR3400 s trojrozměrným rozpoznáním předmětů vyniká perfektní orientací v prostoru, výkonem 4000 Pa a automatickou detekcí koberců. Ovládnete ho pomocí mobilní aplikace Concept Home (v češtině) nebo přes hlasového asistenta. Precizně zmapuje i velké prostory a je vhodný i pro vícepatrové domácnosti.

  Zánovní