VR3520 Robotic vacuum cleaner with mop 3 in 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC

Robotický vysavač UVC Concept VR3520 je chytře vymyšlený pro maximální komfort a pohodlí během úklidu. Je vybaven pokročilým způsobem mapování, který vaši domácnost naskenuje a rozdělí na jednotlivé místnosti. Dokáže vysávat, vytírat i sterilizovat. Díky funkci automatického vysypávání obstará až 2 měsíce běžného úklidu bez nutnosti vysypávání nečistot. Poradí si i s vícepatrovou domácností.

Producer
Vacuum cleaners
Code: vr3520
Contact us
 

  Product details

  Robotický vysavač s mopem 3 v 1 Laser UVC Concept VR3520 REAL FORCE

  Automatické vysypávání nečistot

  Vysává, vytírá, sterilizuje

  Rozlišení pater

  Balík služeb Deluxe ZDARMA

  Nákupem tohoto vysavače do 30.6.2024 získáváte možnost využít akce Garance 60 dní na vyzkoušení, 7 let záruka na BLDC motor a Prémiový servis zdarma. Získáte možnost otestovat si nový vysavač v pohodlí domova po dobu až 60 dní. Pokud s ním nebudete spokojeni, můžete ho do 60 dnů od nákupu vrátit a my vám pošleme peníze. Rozhodli jste se vysavač ponechat? Využijte k němu prodlouženou záruku na BLDC motor a prémiový servis.

  Chcete akce využít? Zaregistrujte se do 14 dnů od nákupu vysavače na našich stránkách "Chytře vymyšlené výhody".

  Zákazníci doporučují - 91 %

  Laserový robotický vysavač s mopem 3 v 1 Concept VR3520 z řady Real Force si dlouhodobě drží úžasné hodnocení 91 % na internetovém portálu Heureka.cz, které je vypočítáno z recenzí lidí, kteří ho pravidelně používají.

  Dokonalá orientace zkracuje dobu úklidu

  Vyspělá laserová navigace LaserTec 2.0 podrobně naskenuje vaši domácnost a vytvoří přesnou mapu pro plánování úklidu. Robot se s maximální přesností orientuje v prostoru, nepřejíždí opakovaně již uklizená místa, a tím zkracuje dobu úklidu. Díky velkým kolům a silnému motoru překoná dveřní prahy a jiné překážky do výše až 1,8 cm. Po dokončení úklidu se vrátí do stanice, kde se dobije a zároveň vysype sběrný koš, takže se vyhnete kontaktu s prachem. Robot je vybaven třístupňovou filtrační technologií s HEPA filtrem 13, díky které zachytí až 99,9 % částic prachu, pylu, bakterií a virů, takže je ideální i pro domácnosti s alergiky.

  Automatické rozdělení místností pro lepší přehlednost

  Chytrá funkce ROOMPLAN 3.0 vám ušetří spousty času a zároveň usnadní orientaci ve vaší aplikaci. Automaticky rozdělí zmapované prostory na jednotlivé místnosti, které stačí pojmenovat a uložit. Nemusíte tedy pro každou místnost vytvářet samostatnou zónu. V aplikaci pak stačí označit vybraný pokoj a robot bude vědět, kde je potřeba uklidit. Pomocí aplikace můžete také pro každou místnost nastavit časový plán úklidu, úroveň sacího výkonu a intenzitu dávkování vody. Robot se v nastavený čas spustí, zahájí úklid a po ukončení se vrátí do nabíjecí stanice. Máte-li zapnutý tichý režim, plánovaný úklid bude deaktivován.

  Automatické vysypávání prachu a bohaté příslušenství na rok úklidu

  V konstrukci nabíjecí stanice je umístěný sáček, do kterého robot automaticky odvede nečistoty z prachového zásobníku vždy, když se vrátí do stanice nebo v intervalech, které si zvolíte v aplikaci. Kapacita sáčku vám vydrží až na 2 měsíce běžného úklidu. V okamžiku, kdy je sáček plný, robot vás upozorní na nutnost výměny. V základní výbavě naleznete hned 6 sáčků na nečistoty, 6 bočních kartáčků a 3 sady filtrů, takže si můžete užívat až rok úklidu bez starostí.

  UVC lampa zahubí bakterie a další mikroby

  Robotický vysavač VR3520 je vybaven UVC sterilizační LED technologií, která vysílá ultrafialové záření typu C. UVC světlo narušuje DNA bakterií, virů, plísní a dalších mikrobů, a tím brání jejich dalšímu množení. Běžně se využívá např. k dezinfekci vody, vzduchu nebo v potravinářském a farmaceutickém průmyslu. UVC záření můžete aktivovat ve dvou režimech: v režimu UVC bude robot vysávat i sterilizovat pomocí UVC lampy, v režimu sterilizace vypne sání. UVC technologii aktivujte bez nasazeného mopovacího modulu.

  Uloží až 5 map, takže si poradí i s vícepatrovou domácností

  Robotický vysavač VR3520 je vhodný i pro vícepatrovou domácnost. Každé podlaží nechte zmapovat zvlášť a v aplikaci si je pojmenujte. Tímto způsobem můžete uložit mapy až pro 5 pater. Pokud chcete uklízet v jiném podlaží, než ve kterém se robot nachází, jednoduše ho přeneste, v aplikaci zvolte správnou mapu a spusťte. Výhodou tedy je, že robot si s úklidem poradí, aniž byste museli kupovat další dobíjecí stanici.

  Vysává a vytírá

  Robot si poradí se suchým i mokrým úklidem. Prachový zásobník s kapacitou 300 ml slouží pro běžné vysávání. Připevníte-li na něj mopovací nástavec, můžete vysávat i vytírat najednou. Průtok vody můžete pomocí aplikace nastavit na nízkou, střední nebo vysokou úroveň podle míry znečištění. Mopovací nástavec je osazen textilií z mikrovlákna, která na sebe váže nečistoty a během úklidu podlahu také vyleští. Textilii lze lehce sundat a vyprat v pračce.

  Dlouhá výdrž a vysoká sací síla

  Vysavač je vybaven digitálním bezkartáčovým BLDC motorem, který se podílí na vysoké sací síle dosahující 3300 Pa. Nabízí 3 úrovně výkonu, které se mění v závislosti na spuštěném režimu úklidu. Díky vysokokapacitní 5200 mAh Li-Ion baterii vydrží na jedno nabití až 250 minut. V okamžiku, kdy kapacita baterie klesne pod 15 %, robot se automaticky vrátí do nabíjecí stanice.

  Na všechny druhy povrchů, které se v domácnosti vyskytují

  Robotický vysavač VR3520 je vybaven 3 hlavními kartáči. Carpet kartáč je vhodný na všechny druhy podlah vč. koberců. HardFloor kartáč je díky měkkému povrchu ideální především pro tvrdé podlahy. Dokáže zachytit až 3x více nečistot a zajistit šetrný úklid bez poškrábaných podlah. PET kartáč uvítají domácnosti se zvířecími mazlíčky. Zachytí i ten nejjemnější prach, srst nebo popadané vlasy, aniž by docházelo k jejich namotávání. Dva boční kartáčky rozšiřují záběr vysávání a dokonale uklidí okolo stěn, nábytku, v rozích místnosti a v dalších těžko přístupných místech.

  Maximální výkon na kobercích

  Tato funkce se aktivuje v okamžiku, když vysavač najede na koberec. Automaticky zvýší sací výkon na maximum, takže vysaje i hluboko usazené nečistoty. Po návratu na tvrdé podlahy se vrátí k původnímu výkonu. Funkci Carpet turbo lze využít, pokud máte v robotu nainstalovaný carpet kartáč a sací sílu nastavenou na úroveň „auto“.

  Jednoduché ovládání pomocí aplikace nebo hlasem

  Robota je možné ovládat přes aplikaci Concept Home, která je v češtině a zdarma dostupná pro iOS a Android. Pomocí aplikace můžete naplánovat úklid a v reálném čase sledovat, kolik toho uklidil a kde se zrovna nachází. I když nebudete zrovna doma, úklid domácnosti budete mít neustále pod kontrolou. V aplikaci můžete nastavit také jazyk, ve kterém na vás bude robot mluvit, včetně češtiny. Přes domácího asistenta Alexu nebo Google Home můžete vysavač ovládat i hlasem. A pokud nejste fanoušci moderních technologií nebo nemáte chytrý telefon, můžete ho plně ovládat také pomocí dálkového ovladače.

  Po dobití automaticky pokračuje v úklidu

  Díky funkci automatického pokračování v úklidu Total Surface nemusíte mít strach, že si vysavač neporadí s úklidem větších ploch. Pokud se během úklidu vybije, automaticky vyhledá nabíjecí stanici, kde vyčká do plného nabití. Poté se vrátí k úklidu a pokračuje tam, kde přestal.

  Senzory proti nárazu a pádu ze schodů

  Robot je vybaven speciálním čidlem, které zajišťuje perfektní orientaci podél zdí a zabraňuje pádu ze schodů. Současně chrání vysavač i nábytek před poškozením. Čidlo rozpozná veškeré překážky, před kterými robot včas zpomalí. Zároveň slouží k detekci skla a černých stěn, a proto si robot poradí s úklidem i podél těchto ploch.

  Kompletní režim pro úklid celé domácnosti

  Tento režim slouží pro úklid celé domácnosti. Robot prohledá a vygeneruje mapu, kterou si následně rozdělí na menší zóny. Jednotlivé oblasti následně jednu po druhé důkladně vysaje podél stěn a poté v liniích uklidí zbylé prostory. Po dokončení úklidu se automaticky vrátí do nabíjecí stanice.

  Zónový režim pro plánování úklidu v jednotlivých místnostech

  Pomocí mobilní aplikace můžete nastavit až 15 oblastí, ve kterých bude robot uklízet. Zároveň můžete definovat zakázané zóny, kde robot uklízet nebude, nebo oblasti bez vytírání, ve kterých robot uklidí pouze v případě, že nemá nasazený vytírací modul.

  Lokální úklid pro rychlý úklid menších ploch

  Lokální režim slouží pro úklid menších ploch. Spustit ho můžete přímo na těle vysavače, kdy robot provede dvojí úklid v oblasti 1,8 x 1,8 m se středem ve své startovací poloze. Pro dosažení pečlivějšího úklidu můžete pomocí aplikace určit bod na mapě a aktivovat úklid v TURBO režimu. Robot automaticky přejede na určené místo, které určí jako střed, a provede dvojí úklid s maximálním výkonem v oblasti 1,5 x 1,5 m.

  Jak vybrat robotický vysavač?

  Robotický vysavač představuje skvělého pomocníka, který vám dokáže ušetřit spousty času. Každá domácnost je však jiná a také nároky jejich majitelů jsou rozdílné. Jak tedy vybrat ten správný model, který bude svými parametry vyhovovat právě vám? To se dozvíte v našem videu.

  SMART specialista na robotické vysavače

  Koupili jste si nový robotický vysavač a nevíte si rady s jeho obsluhou? Nebo už robota vlastníte a potřebujete jen s něčím poradit? Obraťte se na našeho SMART specialistu smart@my-concept.cz, který vám rád poradí s jakýmkoliv dotazem ohledně robotických vysavačů Concept.

  Technické parametry:

  • Navigační technologie LaserTec 2.0
  • Prachová základna s automatickým vysypáním prachu
  • 3 v 1: VYSÁVÁ, VYTÍRÁ, STERILIZUJE
  • ROOMPLAN 3.0 – automatické rozdělení místností, plánování úklidu
  • BLDC motor
  • Sací síla 3300 Pa (3 úrovně)
  • Li-Ion baterie 5200 mAh – až 250 minut
  • UVC lampa - režim UVC (sterilizace a vysávání), režim sterilizace (bez vysávání)
  • Aplikace Concept Home v ČEŠTINĚ
  • Jazykové rozhraní: CZ, SK, EN, DE, HU, PL
  • Internetové připojení: WiFi, datové připojení
  • Kompatibilita: iOS 11.0 nebo novější
  • Verze firmwaru: 1.0.5
  • ROBOT MLUVÍ ČESKY (+ SK, EN, DE, PL, RO, HU)
  • Ovládání přes domácího asistenta Amazon Alexa/Google Home
  • TOF senzor
  • CARPET turbo
  • Úklid vícepatrových domácností
  • Total Surface
  • 3 režimy úklidu (kompletní, zónový, lokální)
  • Tichý režim
  • Elektronicky řízené VYTÍRÁNÍ
  • Prachový zásobník 2 v 1 (kapacita nádoby na prach 300 ml/kapacita mopovacího nástavce 200 ml)
  • Třístupňová filtrace s HEPA filtrem 13 (vhodný i pro alergiky – zachytí až 99,9 % částic prachu, pylu, bakterií a virů)
  • Doba nabíjení 4 - 5 hodiny
  • Hlučnost: 60 – 70 dB

  Dokoupitelné příslušenství:

  • Sada bočních kartáčů VRP0010 4 ks
  • HEPA + molitanový filtr (42394113)
  • Čisticí textilie (42394095)

  Příslušenství:

  • Nabíjecí stanice
  • CARPET hlavní kartáč
  • HARDFLOOR hlavní kartáč
  • PET hlavní kartáč
  • Mopovací nástavec
  • 2x mopovací textilie
  • 6x sáček na nečistoty (SMS3500)
  • 6x boční kartáč
  • 3x HEPA filtr 13 + 3x pěnový filtr
  • Dálkové ovládání
  • Čisticí kartáček

  Product manager:

  Dominik INFO Jehlička,  info@my-concept.cz

  Send info

  Enquiry to product

  Your e-mail
  Enquiry

  Parameters

  Antibakteriální (UV Lampa) ANO
  Automatická detekce koberce ANO
  Automatické dobíjení ANO
  Automatické vysypání ANO
  Barva černá
  Boční kartáček 6
  Čisticí kartáček 1
  Dálkové ovládání ANO
  Doba nabíjení (h) 4
  Doba provozu (min) 250
  HEPA filtr 3
  Hlučnost (dB) 60-70
  Hmotnost (kg) 3,1
  Kartáč na koberce ANO
  Kartáč na tvrdé podlahy ANO
  Kartáč na zvířecí chlupy ANO
  Mopovací textilie 2
  Na koberce ANO
  Na zvířecí chlupy ANO
  Nabíjecí stanice ANO
  Navigace Laserová
  Objem nádoby na prach (ml) 300
  Objem nádoby na vodu (ml) 200
  Pěnový filtr 3
  Plánování úklidu YES
  Pokračování v úklidu ANO
  Pro alergiky ANO
  Průměr (cm) 35
  Překonání překážky do výšky (cm) 1,8
  S mopem ANO
  Sací síla (Pa) 3300
  Sáček na nečistoty 6
  Senzory proti pádu a nárazu YES
  Typ baterie Li-Ion 14,4 V 5200 mAh
  Typ filtrů/počet stupňů filtrace HEPA13/3
  Typ motoru BLDC
  Výška (cm) 10
  Wi-Fi frekvence (GHz) 2,4