Window set KV0800/KV1000
Další Ostatní
Products classification
Send info
Enquiry to product
Parameters
Accessories
Window set KV0800/KV1000
Damaged package
PO2030 Ultrasonic skin scrubber PERFECT SKIN
Damaged
VO4001 Body Composition Smart Scale, black
Vysáváme ceny
SV3052 Sandwich maker with square plates 700 W
VO4000 Body Composition Smart Scale, white
Vysáváme ceny
VF3040 waffle maker in stainless steel design 1000 W with ceramic plates
Vaflovač v nerezovém designu Concept VF3040 s příkonem 1000 W disponuje kvalitními keramickými plotnami s nepřilnavým povrchem. Chutné a voňavé vafle si teď můžete připravit v pohodlí domova kdykoliv budete mít chuť.
ZN9110 Steam iron
KF1310 hair stylist white + pink
Kulmofén Beautiful Concept KF1310 je vhodný pro tvorbu moderních účesů i pro běžnou úpravu vlasů. Nabízí 2 rychlosti nastavení a 2 vyjímatelné kartáče o průměru 20 a 16 mm.
PN3000 Electric callus remover
PN3020 Electric callus remover
SR3390 Hand mixer with whisk 500 W
Ruční mixér 500 W Concept SR3390 disponuje šlehacími metlami a hnětacími háky. Nabízí 5 rychlostí včetně tlačítka Turbo a bezpečnostní pojistku. Díky ergonomickému designu a nízké hmotnosti se s ním dobře pracuje.