Produkt bohužel není k dispozici.

Pro více informací nás kontaktujte na tel. 465 471 400 nebo na emailu info@my-concept.cz.

RM9000 Multifunctional kitchen machine INSPIRO

Multifunkční kuchyňský robot Concept RM9000 INSPIRO vás krok za krokem provede celým procesem vaření. Disponuje databází receptů, která se neustále aktualizuje, 8 automatickými programy s 15 funkcemi a dotykovým ovládáním v českém jazyce.

Producer
Food processors, mixers
Code: rm90002jakost_3
Contact us
  Video

  Product details

  Multifunkční kuchyňský robot INSPIRO Concept RM9000

  Multifunkční využití

  8 programů/15 funkcí

  Multifunkční pomocník, který vás provede celým procesem vaření

  Objevte nový rozměr vaření s multifunkčním varným robotem INSPIRO Concept RM9000. Zastane práci hned několika spotřebičů, takže vám v kuchyni ušetří spousty drahocenného místa. Využít ho můžete jako kuchyňský robot, parní hrnec, rýžovar, food procesor, sekáček, mixér, běžný hrnec nebo váhu. Nabízí bohatý výběr z databáze chutných receptů. Jednoduchými kroky vás provede celým procesem přípravy, takže si hravě poradíte i se složitějšími recepty, na které jste si dříve netroufli. Multifunkční kuchyňský robot INSPIRO pomůže splnit vaše kulinářské ambice, i když jste v kuchyni úplný začátečník. Navštivte microsite věnovanou multifunkčnímu robotu INSPIRO.

  Automatické programy usnadní přípravu pokrmů

  Multifunkční kuchyňský robot INSPIRO RM9000 nabízí 8 přednastavených programů (hnětení, vaření v páře, pomalé vaření, vaření, kuchyňský robot, sekání, turbo a váha), které v sobě skrývají až 15 užitečných funkcí. Každý program má přesně nastavené hodnoty, které vám maximálně usnadní obsluhu. Jednotlivé programy vám nabídnou také doporučené příslušenství, které budete během přípravy potřebovat.

  VAŘENÍ V PÁŘE = zdravý způsob přípravy i více pokrmů najednou

  Vaření v páře představuje nejzdravější způsob vaření. Pára neničí vitamíny a důležité živiny a zachovává přirozenou chuť potravin. Jídlo se tak stává zdravějším a zároveň i chutnějším. V páře se dá navíc připravit téměř cokoliv – zelenina, maso, rýže, brambory, luštěniny, knedlíky a plno dalších potravin.

  POMALÉ VAŘENÍ omáček, vývarů, masa i sous-vide

  Funkce pomalého vaření je založena na nižší teplotě a delší době přípravy pokrmů než během klasického vaření. Jídlo připravené pomalým vařením je mnohem chutnější, šťavnatější a zároveň si uchovává více vitamínů a minerálů. Velkou výhodou tohoto vaření je, že pokrm připravíte v jednom hrnci a během přípravy ho nemusíte kontrolovat ani míchat. Stačí vložit suroviny, nastavit časovač a o zbytek se robot postará. Tento program je vhodný také na přípravu pokrmů metodou sous-vide.

  Program VAŘENÍ pro přípravu jakéhokoliv pokrmu

  Multifunkční robot INSPIRO vám pomůže i s běžným vařením. Pohodlně v něm připravíte cokoliv, co v klasickém hrnci. Uvaříte brambory, těstoviny, rýži, polévky, omáčky, maso a plno dalších pochoutek. Můžete v něm také osmažit cibulku nebo řízky. Prostě vše, na co máte chuť.

  KUCHYŇSKÝ ROBOT pomůže se šleháním i mícháním

  Multifunkční kuchyňský robot INSPIRO plně zastoupí práci běžného kuchyňského robota. V nerezové mixovací nádobě připravíte pomocí šlehací metly tuhý sníh z bílků, šlehačku, nadýchané krémy či domácí majonézu. Míchací metla je zase vhodná na krémy, polevy nebo třená a další středně těžká těsta pro přípravu dortů a koláčů.

  Program HNĚTENÍ pomůže s přípravou těst a díky možnosti lehkého zahřátí urychlí proces kynutí

  Funkce hnětení vám pomůže s přípravou nejrůznějších těst. Velkou výhodou je možnost lehkého zahřátí mixovací nádoby. Tuto funkci oceníte zejména u přípravy těst s kváskem, protože zrychlí celý proces kynutí.

  Program SEKÁNÍ si poradí také s drcením, krájením, strouháním a mixováním

  Díky mixovacímu noži vám tento robot pomůže také se sekáním, mixováním nebo drcením ledu. Během chvilky s ním nasekáte zeleninu, maso, ořechy nebo bylinky. Tento program můžete využít také na přípravu ovocných a zeleninových smoothie, mléčných koktejlů, ledové kávy nebo k rozmixování horkých polévek i omáček. Potřebujete nastrouhat sýr na těstoviny, zeleninu na salát nebo brambory na domácí bramboráky? Nebo chcete krájet potraviny na plátky? INSPIRO zvládne obě tyto činnosti bez zaváhání. Stačí jen zvolit správnou stranu struhadla a o zbytek se robot postará.

  Režim TURBO pro dosažení maximálního výkonu

  <

  Product manager:

  Markéta INFO Petruželková,  info@my-concept.cz

  Products classification

  Send info

  Enquiry to product

  Your e-mail
  Enquiry

  Parameters

  Balónová metla NE
  Barva bílá
  Databáze receptů ANO
  Flexi metla NE
  Funkce PULSE/TURBO ANO
  Hloubka (cm) 40
  Hnětací hák 1
  Materiál mísy nerez
  Materiál těla plast
  Materiál vnitřních převodů kov
  Míchací metla 1
  Minikuchařka v balení NE
  Mlýnek na maso/počet výměnných kotoučů NE
  MOC masteru 2. jakosti 9079.75
  Objem mísy (l) 3,5
  Parní koš s víkem 1
  Příkon (W) 1300
  Příslušenství na plnění párků a klobás NE
  Příslušenství na přípravu cukroví NE
  Skleněná mixovací nádoba NE
  Stěrka 1
  Struhadlo/počet výměnných nástavců ANO/2
  Šířka (cm) 24,5/36 (s parním košem)
  Varný koš 1
  Víko na mísu 2
  Výška (cm) 32/45 (s parním košem)
  Způsob míchání středové

  Video