Vestavné trouby

Vestavné trouby

Vestavné trouby

Vestavné trouby jsou nepostradatelným spotřebičem každé domácnosti. Díky troubě se vaší kuchyní bude linout vůně pečeného masa nebo pečiva. Podívejte se, jak si takového pomocníka vybrat.

Elektrická vestavná trouba

Elektrické vestavné trouby patří mezi nejprodávanější a nejoblíbenější trouby, protože svými funkcemi uspokojí každého uživatele. Elektrické trouby dokonce disponují nízkou spotřebou energie a velkým objemem.

Parní vestavná trouba

Parní trouba ETV8960bc nabízí zdravý a rychlý způsob přípravy pokrmů. Nabízí jak funkce elektrické trouby, tak i aktivaci parního režimu, který je možné dávkovat ve 3 intenzitách. Jídlo připravené v páře si uchovává vitamíny, minerály a další důležité živiny. Pokrmy jsou dietní, protože během vaření v páře nepotřebujete žádné tuky.

Vnitřní objem

Vestavné trouby Concept mají jednotný objem, a to 70 l. Pár z nich disponují objemem o 72 l pro pohodlnější přípravu pokrmu.

Ovládání

 • Dotykové ovládání je buď na panelu nebo nově na dvou knoflících, na kterých pomocí dotyku volíte stupně, program i čas.
 • Manuální ovládání je funguje pomocí knoflíků, které jsou i mnohdy zamačkávací, což je vhodné pro snadnou údržbu a zároveň pro bezpečnost při pečení, kdy nemůžete omylem zatočit knoflíkem a změnit program či teplotu.

Programy trouby

 • Rozmrazování
 • Spodní ohřev
 • Spodní a horní ohřev
 • Horní a spodní ohřev s ventilátorem
 • ECO funkce
 • Grill ohřev
 • Grill ohřev a horní ohřev
 • Grill ohřev s ventilátorem a horní ohřev
 • Kruhový ohřev s ventilátorem
 • Pizza program
 • Kynutí těsta

Blíže se o programech trub dočtete v našem článku Jak na funkce trouby, kde je blíže představujeme.

Čištění trouby

Některé trouby jsou vybaveny samočistícími funkcemi, které uživateli ulehčí úklid spotřebiče. Čištění, které trouby nabízí je trojí:

 • Katalytické vložky jsou opatřeny speciálním porézním materiálem, který zabraňuje usazování nečistot na bočních stranách trouby. Samočistící proces probíhá již během pečení, kdy speciální desky nečistoty absorbují a vypálí je. Zbylé nečistoty setřete hadříkem po dopečení a vychladnutí trouby.
 • Pyrolýza je způsob čištění, který se zapne a rozehřeje troubu na 450 °C. Přitom spálí veškeré nečistoty na prach. Před čistěním je potřeba vyjmout veškeré nádobí a příslušenství z trouby, aby nedošlo k poškození. Prach se po skončení programu pouze setře hadříkem.
 • Parní čištění je založeno na horké páře, která změkčí nečistoty, které se dají následně jednoduše setřít hadříkem.

Další funkce trub

 • Tlumené dovírání dveří bez bouchnutí
 • Dětský zámek zamezí dětský ručičkám troubu spustit nebo přenastavit během pečení
 • Opožděný začátek pečení vám umožní si start pečení posunout na dobu, kterou budete chtít
 • Ochlazovací ventilátor dveří zajišťuje bezpečnou teplotu povrchu trouby
 • Časovač
 • Vnitřní osvětlení

Příslušenství

 • Teplotní sonda se stane vaším pomocníkem při pečení masa či pečiva. Změří vám přesnou teplotu uvnitř pokrmu, díky které zjistíte, zda už je hotový či nikoliv.
 • Teleskopické výsuvy vám zajistí bezpečné pečení. Díky teleskopickým pojezdům si snadno vysunete plech před prostor trouby a nemusíte do ní již sahat. Výsuv je vyjímatelný, takže si ho můžete přemístit do jakékoliv úrovně potřebujete.
 • Mělký a hluboký plech
 • Rošt
 • Design

  Vzhled vestavných trub je jednouchý ale moderní, aby zapadnul do každé kuchyně. Snadně troubu sladíte se zbylými spotřebičem díky designovým řadám BLACK, TITANIA, WHITE a SINFONIA.

  Podrobné vyhledávání

  Cena

  Řadit podle

  vzestupně sestupně

  Další filtry

  Zobrazit více

  Zobrazit méně

   

  Filtr skladu

  42 produktů
  3 stránky

  Položek na stránku:

   
   

  Kombinovaná trouba KTV4544 SINFONIA

  Pokud řešíte každé místo v kuchyni, vestavná kombinovaná trouba Concept KTV4544, která zastane funkci mikrovlnné i horkovzdušné trouby, bude tou pravou volbou. Nabízí objem 44 l a široké příslušenství.

  17 699 Kč 

  s DPH

  Parní trouba ETV8960bc BLACK

  Parní trouba Concept ETV8960bc nabízí 12 funkcí pečení a parní režim pro zdravý a rychlý způsob přípravy pokrmů. Je vybavena teplotní sondou, teleskopickými výsuvy a automatickými programy. Vyniká jednoduchou údržbou pomocí parního čištění.

  16 999 Kč 

  s DPH

  Vestavná trouba ETV8760ds TITANIA

  Elektrická trouba EVT8760ds z designové řady Titania vyniká extra objemem a nízkou spotřebou. Nabízí 12 funkcí pečení a bohatou výbavu vč. teleskopických výsuvů, samočisticích desek a teplotní sondy.

  16 599 Kč 

  s DPH

  Vestavná trouba s pyrolýzou ETV8360bc BLACK

  Vestavná trouba Concept ETV8360bc disponuje pyrolytickým čištěním, 12 programy pečení, teplotní sondou, teleskopickými výsuvy, extra objemem 72 l a tlumeným dovíráním dveří.

  15 999 Kč 

  s DPH

  Vestavná trouba ETV9560bc BLACK

  Elektrická trouba ETV9560bc z linie Black vyniká moderním designem, atraktivním řešením ovládacího panelu, extra objemem a nízkou spotřebou. Nabízí 11 funkcí pečení a nechybí ji ani teleskopické výsuvy a samočisticí katalytické desky.

  14 499 Kč 

  s DPH

  Vestavná trouba ETV8560bc BLACK

  Elektrická trouba EVT8560bc z designové řady Black vyniká extra objemem a nízkou spotřebou. Nabízí 14 funkcí pečení a bohatou výbavu vč. teleskopických výsuvů, samočisticích desek a teplotní sondy.

  13 999 Kč 

  s DPH

  Vestavná trouba ETV8260ds TITANIA

  Elektrická trouba Concept ETV8260ds z designové linie Titania vyniká extra velkým objemem a nízkou spotřebou. Nabízí 11 funkcí pečení včetně horkovzduchu a grilu a je vybavena praktickými teleskopickými výsuvy.

  13 399 Kč 

  s DPH

  Vestavná trouba ETV7160

  Elektrická vestavná trouba Concept ETV7160 s objemem 70 l nabízí 9 funkcí pečení včetně horkovzduchu a grilu. Disponuje 3 skly ve dvířkách a v základní výbavě naleznete teleskopické výsuvy, katalytické desky, rošt a mělký plech.

  12 999 Kč 

  s DPH

  Vestavná trouba ETV8560wh WHITE

  Elektrická trouba EVT8560wh z designové řady White vyniká extra objemem a nízkou spotřebou. Nabízí 14 funkcí pečení a bohatou výbavu vč. teleskopických výsuvů, samočisticích desek a teplotní sondy.

  12 999 Kč 

  s DPH

  Vestavná trouba ETV8260bc BLACK

  Elektrická trouba EVT8260bc z designové řady Black vyniká extra objemem 72 l a nízkou spotřebou A+. Nabízí 11 funkcí pečení, funkci rychlého předehřevu a bohatou výbavu vč. teleskopických výsuvů a samočisticích desek. Je vybavena trojitým sklem ve dvířkách, přehledným LED displejem a dětským zámkem.

  11 999 Kč 

  s DPH

  Vestavná trouba ETV7460wh WHITE

  Elektrická vestavná trouba Concept EV7460wh v elegantním designu bílého skla nabízí 9 funkcí pečení včetně horkovzduchu a grilu. Je vybavena teleskopickými výsuvy a nabízí velký vnitřní objem 70 l.

  10 699 Kč 

  s DPH

  Vestavná trouba ETV7460ss SINFONIA

  Elektrická multifunkční trouba ETV7460ss z řady SINFONIA nabízí 9 funkcí pečení včetně horkovzduchu a grilu, objem 70 l, katalytické vložky a praktické teleskopické výsuvy.

  10 699 Kč 

  s DPH

  Vestavná trouba ETV7460bc BLACK

  Elektrická vestavná trouba Concept EV7460bc v elegantním designu černého skla nabízí 9 funkcí pečení včetně horkovzduchu a grilu. Je vybavena teleskopickými výsuvy a nabízí velký vnitřní objem 70 l.

  10 699 Kč 

  s DPH

  Vestavná trouba ETV8160bc BLACK

  Elektrická trouba Concept ETV8160bc z designové linie Black vyniká extra velkým objemem 72 l a nízkou spotřebou. Nabízí 9 funkcí pečení včetně horkovzduchu a grilu a je vybavena praktickými teleskopickými výsuvy pro snadnou manipulaci s pokrmy, přehledným LED displejem, dětským zámkem a přídavnou mechanickou dětskou pojistkou, která zamezí otevření dveří.

  9 999 Kč 

  s DPH

  Vestavná trouba ETV7560ss SINFONIA

  Elektrická vestavná trouba Concept EV7560ss s objemem 70 l nabízí 9 funkcí pečení včetně horkovzduchu a grilu. Pro snadnou údržbu a pohodlnou obsluhu je vybavena katalytickými deskami, teleskopickými výsuvy a jemným zavíráním dveří.

  9 999 Kč 

  s DPH

  Vestavná trouba ETV7360ss SINFONIA

  Elektrická multifunkční trouba ETV7360ss z linie SINFONIA disponuje objemem 70 l a nabízí 9 funkcí pečení včetně horkovzduchu a grilu.

  8 999 Kč 

  s DPH

  Vestavná trouba ETV5760M

  Elektrická multifunkční trouba ETV5760M disponuje objemem 70 l a nabízí 9 funkcí pečení včetně horkovzduchu a grilu.

  8 499 Kč 

  s DPH

  A

  Exkluzivně u partnera

  OZ4022 Ohřevná zásuvka 22L SINFONIA

  Ohřevnou zásuvku Concept OZ4022 perfektně sladíte s ostatními spotřebiči designové linie Sinfonia. Disponuje objemem 22 l, možností regulace teploty, teleskopickými pojezdy a 3 přednastavitelnými funkcemi - ohřev hrníčků, talířů a jídla.

  7 999 Kč 

  s DPH

  Vestavná trouba ETV5560

  Vestavná trouba Concept ETV5560 nabízí 8 funkcí pečení a velký vnitřní objem 70 l. Vyniká moderním designem černého skla doplněným o nerezové prvky.

  7 999 Kč 

  s DPH