Čisticí prostředky

Čisticí prostředky

Podrobné vyhledávání

Cena

Řadit podle

vzestupně sestupně

Filtr skladu

Parametrický filtr

5 produktů
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

Čistič a leštič nerezových povrchů

Sprej je vhodný na čištění, leštění a ochranu nerezových povrchů. Odstraňuje nečistoty, prach, mastnostu a otisky prstů. Vytváří rovnoměrný lesklý film na povrchu, působí antistaticky. Vhodný na všechny nerezové povrchy. Obsah 500 ml.

399 Kč 

s DPH

Čistič nerezových spotřebičů 3v1 ( 4039286078461 )

Dokonale čistí, ošetřuje a chrání nerezové plochy v jednom pracovním kroku. odstraňuje bez šmouh prach, špínu, otisky prstů a mastnotu; dlouhotrvající ochranný film odpuzující vodu a zabraňující novému usazování špíny; působí antistaticky; neobsahuje s...

349 Kč 

s DPH

Odstraňovač vodního kamene granitových povrchů

Přípravek je vhodný na odstranění vodního kamene, vápenatých usazenin, zbytků mýdla a jiných skvrn z granitových povrchů dřezů a baterií. Obsah 500 ml.

349 Kč 

s DPH

Čistič granitových povrchů

Sprej je ideální na čištění, ošetření a ochranu granitových dřezů a baterií. Odstraňuje mastnotu a nečistoty. Obsah 500 ml.

349 Kč 

s DPH

Čistič skla a sklokeramických desek ( 4019786908123 )

Dokonale čistí sklokeramické desky bez zanechání skvrn a neohrožuje životní prostředí. odstraňuje zbytky potravin, tuku, nikotinového povlaku a mnoho dalších nečistot; nepoškozuje gumu a umělou hmotu; neobsahuje AOX - Adsorbovatelné organické vázané ha...

299 Kč 

s DPH