OV2116 Odvlhčovač vzduchu UV Perfect Air Smart černý

OV2116

Výprodej

-29%

Odvlhčovač vzduchu Concept OV2116 zkondenzuje až 16 l vody za den a je vhodný do prostor o velikosti až 100 m2. Je vybaven trojnásobným filtračním systémem, takže slouží také jako čistička vzduchu. Ovládat ho můžete pomocí mobilní aplikace.

Výrobce
Úprava vzduchu
Kód

ov2116

Dostupnost na pobočkách
DPH
21%
Vaše cena s DPH
6 999 Kč (Ušetříte 2 800 Kč)
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
 

  Podrobnosti o produktu

  Odvlhčovač vzduchu UV Smart Concept OV2116 Perfect Air

  Čištění vzduchu

  16 l/den

  Mobilní aplikace

  Zatočte s plísní jednou pro vždy

  Nadměrná vzdušná vlhkost v našich domovech způsobuje nejen škody na majetku, ale může ohrozit i naše zdraví. Vyšší vlhkost je ideálním prostředím pro rozvoj plísní, které nám mohou způsobit zdravotní komplikace jako záněty dutin, zánět průdušek či další nemoci dýchacího ústrojí. Pokud váš byt či sklep trápí plíseň, s největší pravděpodobností je zde vysoká vlhkost. Odvlhčovač OV2116 je ideálním pomocníkem pro ochranu nejen vašeho zdraví, ale i majetku.

  Kapacita

  Odvlhčovač OV2116 nabízí 2 stupně rychlosti výkonu a během jednoho dne dokáže zkondenzovat až 16 l vody. Je vhodný do prostorů o velikosti až 100 m². Se zásobníkem na vodu s kapacitou 4 l nebude vyžadovat vaši častou pozornost, a navíc se po naplnění přístroj automaticky vypne a rozsvítí se signalizace. Pokud potřebujete po delší čas vysoušet vlhké prostory, využijte funkci nepřetržitého odtoku vody pomocí odvodňovací hadičky. Nádrž se neplní, voda je odváděna do pevného odtoku a přístroj pracuje nepřetržitě.

  Pomůže se sušením prádla

  Velkou výhodou modelu OV2116 jsou polohovatelné otáčecí klapky, kterými můžete nastavit úhel, kam bude přístroj směřovat odvlhčený vzduch do místnosti. Díky tomu rychleji usušíte mokré prádlo nebo vlhké místo na zdi. Odvlhčovač je vybaven dotykovým panelem, pomocí kterého velmi jednoduše navolíte požadovaný režim.

  3násobná filtrace pro čistý vzduch

  Odvlhčovač vzduchu OV2116 je kombinací odvlhčovače a čističky. Je vybaven trojnásobným filtračním systémem, díky kterému dokáže zachytit škodlivé látky obsažené ve vzduchu a zamezit jejich dalšímu šíření. Prachový filtr zachytí hrubé nečistoty z ovzduší (prachové částice, vlasy, srst, pyl a další nečistoty). Ultrafialové záření likviduje škodlivé bakterie, viry, plísně a pohlcuje zápach. Ionizátor osvěžuje a pročišťuje vzduch, zvyšuje množství záporně nabitých iontů, které neutralizují zápachy ve vzduchu a pohlcuje kladně nabité částice prachu, virů a bakterií.

  LED ukazatel vlhkosti

  Díky indikaci vlhkosti v podobě kruhového LED ukazatele na přední straně přístroje můžete v reálném čase sledovat, jaká je v místnosti aktuální vlhkost. Podle stupně vlhkosti mění LED ukazatel barvu: červená = vysoká vlhkost vzduchu (RH > 70 %), zelená = vyhovující vlhkost vzduchu (70 % ≥ RH ≥ 60 %), modrá = nízká vlhkost vzduchu (RH < 60 %).

  Mobilní aplikace Concept Home

  Odvlhčovač můžete ovládat odkudkoliv pomocí mobilní aplikace Concept Home, která je zdarma dostupná pro iOS i Android. Na dálku ho spustíte nebo vypnete, zvolíte požadovaný režim nebo třeba zkontrolujete aktuální stav ovzduší v místnosti, kde se právě nachází. A pokud nejste fanoušci aplikací, můžete ho ovládat přímo na ovládacím panelu.

  Automatický režim

  Díky automatickému režimu odvlhčovač udržuje úroveň vlhkosti, která vám vyhovuje. Stačí zvolit požadovanou hodnotu a o víc se starat nemusíte. Odvlhčovač pravidelně kontroluje a udržuje nastavenou vlhkost vzduchu, dokud nedojde k naplnění nádoby nebo pokud ho nevypnete.

  Časovač

  S funkcí časovače můžete až na 24 h nastavit přesný čas vypnutí nebo zapnutí přístroje, takže budete mít přesnou kontrolu nad provozem.

  Moderní design a tichý provoz

  Odvlhčovač OV2116 vyniká atraktivním designem, takže perfektně zapadne do každé moderní domácnosti. Nenaruší vzhled místnosti a dokonale splyne s prostředím. Velkou předností tohoto modelu je velmi tichý provoz. Můžete ho tedy používat i v ložnici, aniž by svým provozem rušil váš spánek.

  Rodina Perfect Air

  Zvlhčovače, odvlhčovače, čističky… Čistý a svěží vzduch pro váš domov i vaši mysl. Podívejte se na naši speciální stránku věnovanou řadě Perfect Air a zjistěte, co vše způsobuje špatný vzduch v domácnosti. Stačí kliknou na obrázek vedle.

  Technické parametry:

  • Atraktivní design vhodný do moderních prostor
  • Zachytí částice, alergeny, pyl, pachy, plyny (formaldehyd), spóry plísní
  • Třístupňová filtrace vzduchu
  • Dotykové ovládání
  • Vhodné do místnosti velikosti až 100 m2
  • 2 rychlosti výkonu
  • Max. odvlhčovací výkon: 16 l/den (30 °C 80 % RH)
  • Objem nádoby na vodu: 4 l
  • Automatická vypnutí při plnosti nádoby včetně signalizace
  • Režim sušení prádla
  • Hlučnost 39-42 dB
  • Barva: černá
  • Příkon: 200 W
  • Délka kabelu: 1,5 m
  • Rozměry: 380 x 195 x 580 mm

  Příslušenství:

  • Hadice pro trvalý odvod vody

  Dokoupitelné příslušenství:

  • Uhlíkový filtr 42392981

  Produkt manažer:

  Dominik INFO Jehlička,  info@my-concept.cz

  Poslat info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Nalezli jste chybu?

  Popis závady
  Váš e-mail

  Parametry

  Automatické vypnutí ANO
  Barevné podsvícení dle úrovně vlhkosti ANO
  Délka kabelu (cm) 150
  Doporučená velikost místnosti (m2) 100
  Hadice pro trvalý odtok vody ANO
  Hloubka (cm) 19,5
  Mobilní aplikace ANO
  Odvlhčovací výkon (l/den při 30°C 80 % RH) 16
  Počet režimů 4
  Režim sušení prádla ANO
  Šířka (cm) 38
  UV sterilizační lampa ANO
  Výška (cm) 58
  Vzduchový výkon (m3/h) 180
  Zásobník na vodu (l) 4
  Hlučnost (dB) 39-42
  Dotykové ovládání ANO
  Barva Černá
  Časovač ANO
  Čištění vzduchu ANO
  Regulace výkonu ANO
  Příkon (W) 200
  Hmotnost (kg) 14,3
  Ionizátor ANO

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: