Slavíme 27 let. Díky Vám.


   

  3.4.2018

  Je tomu 27 let co byly započaty první krůčky ke značce Concept. Jindřich Valenta otevřel první kamenný obchod a na ploše 21m2 zkoušel své podnikatelské krůčky. Z malé prodejny s elektrem se brzy vykrystalizovala vlastní značka elektrospotřebičů Concept a postupem času a velkou pílí se stala štikou v rybníce mezi daleko většími společnostmi.

  Jindřich Valenta stále působí ve vedení společnosti . „Během těchto dvaceti sedmi let, jsem zažil jak vzlety, tak pády. Posilovalo mě obojí, zkušenosti jsem sbíral v obou směrech letu. Věřím, že těchto úspěšných a plodných dvacet sedm let, mi pořád dává víru a sílu, že budeme nadále úspěšně pokračovat.“ Komentuje majitel uplynulých 27 let.

  Vážíme si vaší podpory, důvěry. Bez vás bychom tu nebyli :)

  Je tomu 27 let co byly započaty první krůčky ke značce Concept. Jindřich Valenta otevřel první kamenný obchod a na ploše 21m zkoušel své podnikatelské krůčky. Z malé prodejny s elektrem se brzy vykrystalizovala vlastní značka elektrospotřebičů Concept a postupem času a velkou pílí se stala štikou v rybníce mezi daleko většími společnostmi.   
   
   

 
 
 
 
Košík
0 položek
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.